Podujatia


GeoGebra konferencie 2011

 

GeoGebra Conference 2011

 

Druhá medzinárodná GeoGebra konferencia.

Termín konania: 29.-31.8.2011
Miesto konania: Hagenberg pri Linzi, Rakúsko

 

SCG´2011 - 3. Slovenský GeoGebra workshop

 

Tretie stretnutie slovenských používateľov softvéru GeoGebra sa bude konať ako sprievodné podujatie 20. medzinárodného sympózia o počítačovej geometrii SCG´2011, ktoré každoročne organizuje Slovenská spoločnosť pre Geometriu a Grafiku v školiacom centre Stavebnej fakulty STU v Kočovciach.

Termín konania: Štvrtok, 20.10.2011, 14.00
Miesto konania: Rekreačné a školiace stredisko SvF STU, Kočovce, SR

 

GeoGebra Events (Kalendár a Mapa GeoGebra konferencií a iných podujatí)

 

 

GeoGebra konferencie 2010

 

SCG´2010 - 2. Slovenský GeoGebra workshop

 

Druhé stretnutie slovenských používateľov softvéru GeoGebra sa bude konať ako sprievodné podujatie 19. medzinárodného sympózia o počítačovej geometrii SCG´2010, ktoré každoročne organizuje Slovenská spoločnosť pre Geometriu a Grafiku v školiacom centre Stavebnej fakulty STU v Kočovciach.

Termín konania: Štvrtok, 21.10.2010, 14.00
Miesto konania: Rekreačné a školiace stredisko SvF STU, Kočovce, SR

Účasť na workshope prisľúbil i zástupca Nórskeho GeoGebra inštitútu (NGI) - prof. Anders Sanne z Norwegian University of Science and Technology (NTNU) v Trondheime.

Abstrakt príspevku:
The GeoGebra Institute of Norway (NGI) was established in 2008 with the support of the Norwegian Center for Mathematics Education and the Norwegian University of Science and Technology (NTNU) in Trondheim. The NGI is part of the International GeoGebra Institute, and shares its aims to support teaching and learning of mathematics with the software GeoGebra and to build a supporting community. The GeoGebra Institute of Norway has set up a national network of certified GeoGebra trainers. Through this network of trainers the NGI offers professional development workshops for teachers all around Norway on a non-profit basis. One of the principal aims of the GeoGebra Institute of Norway is to offer structured training and support for teachers who are ready to integrate GeoGebra into their classrooms.

Správa z workshopu

 

GeoGebra konferencie 2009

First International GeoGebra Conference
Termín konania: 14.-15. 7. 2009
Miesto konania: Hagenberg pri Linzi, Rakúsko

 

SCG´2009 - 1. Slovenský GeoGebra workshop

Prvé stretnutie slovenských používateľov softvéru GeoGebra sa konalo ako sprievodné podujatie 18. medzinárodného sympózia o počítačovej geometrii SCG´2009, ktoré každoročne organizuje Slovenská spoločnosť pre Geometriu a Grafiku v školiacom centre Stavebnej fakulty STU v Kočovciach.

Termín konania: Štvrtok, 15.10.2009, 14.00
Miesto konania: Rekreačné a školiace stredisko SvF STU, Kočovce, SR

Správa z workshopu
Top